Zawieszone wpisy

Z powodu braku czasu zawieszamy wpisy.

Wszystkich zainteresowanych gorąco przepraszam, ale prowadzenie dziennika jest bardzo czasochłonne i absorbujące.

U nas jak zwykłe dużo się dzieje i niedługo wznowimy ten dział informacji o wydarzeniach w Orkiestrze.

Prowadzenie wpisu zlecimy firmie zewnętrznej, która ogarnie temat i mam nadzieję poprowadzi to bardzo profesjonalnie.

Pozdrawim 🙂

Zbigniew Pawlak

 

 

Ciekawsze występy:

Bal Starosty – w dobrym guście. Pan Starosta przebrał się i był nierozpoznawalny. Zrobił gościom dobry dowcip.

Pałac w Rydzynie
– miłe spotkanie kolegów po fachu i wspólny występ dwóch zespołów.
Brasskwintet Miecia Lesniczaka zaskoczył mnie poziomem i programowym pomysłem. Dopracowanie i perfekcja świadczy o tym, że u nas tez można !!!!! Brawo Mieciu 🙂

Wdzydze na Kujawach
– byłem tam po raz pierwszy i jestem zaskoczony przyrodą oraz klimatem. Sympatyczna Pani organizator stała sie naszą fanką i od tego czasu zawsze uczestniczy w „naszych” Balach Sylwestrowych.

Hotel Novotel Centrum Poznań
– Duża impreza integracyjna. Światowa Konferencja Medyczna

Sylwester 2012/2013 – Hot. Wenecia Palace
– w towarzystwie wspomnianej wcześniej fanki oraz kilkunastu innych znajomych. Bawił się również Pan minister Kalisz.

Elbląg – Bal Charytatywn
y w starym krzyżackim zamku. Fajna impreza i dużo nowych kontaktów.

Impreza firmowa
– Kuhn Maszyny Rolnicze – Akustyk jak zwykle to bywa – głuchy albo nieudacznik bo inaczej nie można tego nazwać. Tak źle nas jeszcze nikt nie nagłośnił. Firma pracująca na na MTP. Tego nie da się wytłumaczyć. Co to za ludzie ????? Kto ich zatrudnia ?? Co to za układy ??

Kraków
– Fajny występ no i jak zwykle w takich sytuacjach wspaniała wyjazdowa przygoda.

Gniezno – Światowy Zjazd Absolwentów
. Miło było usłyszeć, że jesteśmy pierwszy zespołem który potrafił prawidłowo zabrzmieć. Warunki akustyczne były b. trudne ale daliśmy radę. Serdeczne podziękowania od organizatorów a dla nas duża satysfakcja ponieważ nie zawiedliśmy osoby która ręczyła za nas „głową”

Akademicki Klub Seniora
– Bal pożegnalny. Miłe spotkanie z kolegami i występ w dwa zespoły.
Dixi Company z którym wspólnie występowaliśmy to bardzo profesjonalny band ze znakomitymi muzykami. Byłem zaskoczony ich poziomem oraz kulturą osobistą. Cała przyjemność po mojej stronie.

Hot. Gołębiewski w Mikołajkach
– Bal firmowy na 900 osób. Na jednej scenie z Marylą Rodowicz.
Maryla wygladała tym razem kiepsko – „starość nie radość” Na scenie jednak jak zwykle – dobra.

Sylwester 2013/2014 – Hot. Gołębiewski
w Mikołajkach. Wielka impreza z rozmachem, wspaniale przygotowana. Tam jak zawsze wszystko na poziomie aż chce się grać. Zalecenie było – grać „na poziomie”. Trudno dogodzić wszystkim. Realizowaliśmy ustalenia i trzymaliśmy poziom. Byli tacy którzy bardzo nas docenili. Oto jedna z wypowiedzi: „jeszcze nigdy nie słyszeliśmy takiej oprawy muzycznej i za rok tu wrócimy jeśli będziecie tutaj wy”
Discopolowcy natomiast czuli się zawiedzeni. W takich sytuacjach mówi się trudno.

Gala w Polsacie
– Wręczenie nagród sportowcom a na osłodę – nasz Koncert. Fajnie zorganizowana impreza. Załączam linka:
https://www.youtube.com/watch?v=923pEc0ZGS8

 

Bal we Wrocławiu

Ten największy i znakomicie zorganizowany Bal Charytatywny Państwa Dutkiewiczów odbył się ponownie z naszym udziałem. W międzyczasie wystąpiła Maryla Rodowicz. Dało się słyszeć głosy, że nasza Orkiestra ma wiecej do „powidzenia”  My jak zwykle robimy swoje. Pani Dutkiewicz stwierdziła, że było lepiej jak w zeszłym roku co jest niewątpliwym sukcesem ponieważ za drugim razem zawsze jest dużo trudniej

Sylwester

Po zeszłorocznym występie zagraliśmy w Łodzi ponownie. W tym roku Bal ten dopięty był na ostatni guzik a nasza Orkiestra dała wyjątkowego czadu!!!!!!! Na szczególna uwagę zasługuje bezkonfliktowa współpraca z głównym organizatorem. To wyjątkowo miły i świetnie zorganizowany manager. Było super !!!!!!!.

 

 

Bal w Andersii

To miejsce w którym byliśmy nie raz. Bal nie wyróżniał się niczym spośród wielu jednak szczególna uwagę należy zwrócić na profesjonalizm obsługi tego hotelu.

 

Bal w Pępowie

Pałac inny od wszystkich, robiący duże wrażenie. Wspaniałe otoczenie pośród zieleni no i te dopieszczone drobiazgi wewnątrz budynku – to zadziwia. Dobry gust i smak świadczy o klasie właściciela. Oby wszyscy na odpowiedzialnych stanowiskach tak potrafili zadbać o polską kulturę.

Koncert na łonie natury

Już myślałem, że tam nikt nie dotrze, a jednak był full. Scena i ławki dla publiczności na kompletnym odludziu pośród drzew na łonie natury. Żadnych „betonów” czy metalowych konstrukcji. Okazuje się, że kilka razy w roku organizowane są tam koncerty tematyczne w miejscu położonym w sąsiedztwie najwyższego wzniesienia w Wlkp. na którym postawiono pomnik Jana Pawła II gdzie codziennie o godź. 17.50 rozlega się dzwon przypominający o odejściu tego wybitnego Polaka. Specjalne podziękowanie dla organizatorów.

Występ w Tatrach

To jedna z piękniejszych imprez. Znakomicie zorganizowana dwudniowa impreza pośród tatrzańskich szczytów przy pięknej pogodzie w słonecznym blasku. Nie przypuszczałem, że gdzieś hen daleko pośród gór i lasów mieszkają tak wspaniali ludzie. Wszystko „grało” bez niespodzianek, tylko się uczyć !!!!!!

Koncert w Poznaniu

Zapraszamy w niedzielę 24-07-2011 na koncert naszej Orkiestry w Parku Solackim na godzine 18.00 Do zobaczenia

Występ dla Polonii Amerykańskiej

Przepiękna impreza, która pozostaje na stałe w pamięci. Organizator okazał się wyjątkową osobą. Powtórzę słowa, które powiedział. „Takiej Orkiestry jak wasza nie ma w całej Kalifornii ” Faktycznie było super. Nasz solista prowadził także po Angielsku, czym zyskał uznanie w oczach kolegów.